O firmie

NASZA HISTORIA

Firma ELMETAR rozpoczęła działalność w 2011 roku jako Spółka Cywilna przy 50% udziale każdego ze wspólników. Lata doświadczeń w branży pozwoliły na takie dostosowanie oferty aby być konkurencyjnym na trudnym rynku. Dzięki temu firma ELMETAR jest dziś wiodącym dostawcą elementów złącznych , narzędzi , materiałów spawalniczych zarówno w regionie jak i w Polsce. Nasze doświadczenie z okresu prowadzenia własnej firmy pozwoliło wyeliminować z oferty towary niskiej jakości dzięki czemu oferujemy dziś naszym klientom wyroby renomowanych firm o najwyższej jakości będącej zachętą do powrotu po następne zakupy w naszej firmie. Współpracujemy TYLKO z najlepszymi . Usługa wykonana na materiałach zakupionych w naszej firmie to gwarancja jakości . Naszym celem jest dalszy rozwój firmy , poszerzanie oferty oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i uzyskanie takiego ich zaufania, aby decyzja o zakupach u nas była świadomym wyborem, zapewniającym maksimum korzyści.

 

 

ELMETAR DZIŚ

Dziś oferujemy ponad 10 tysięcy pozycji asortymentowych z czego około 75% jest „na półkach”. Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie towaru którego poszukujesz skontaktuj się z nami . Postaramy się pomóc . Nasi dostawcy być może mają w magazynie lub są w stanie wyprodukować to czego poszukujesz. Posiadamy własny transport i realizujemy dostawy na zamówienie. Zapraszamy

 

 

 

 

 

Pomimo , że pracuję od 1982 roku to swoje  doświadczenie z  handlem w branży  metalowej  rozpocząłem  w 1996 roku . Kiedy zaczynałem  na  tarnowskim rynku  działały  tylko  2  nieistniejące  już dziś firmy METAL i ŚRUBO-LAND . Stały  kontakt  z  klientami  nauczył  mnie  co  dla nich  jest  najważniejsze . Uczciwość , sumienność , rzetelność , jakość , ...  Dobre  i  rzetelne  firmy  od  początku  stawiały  na  pierwszym  miejscu  jakość.  Rozpoczynając pracę „na własny rachunek” wiedziałem ,że w końcu będę mógł spełnić ich  oczekiwania. Takie  podejście  zaprocentowało. Dziś w naszej  firmie głównymi  dostawcami  są  producenci  krajowi  np. BISPOL  Bielsko-Biała / Grupa ASMET /. Niestety  nie da  się  wykluczyć z oferty  towaru  importowanego  z  uwagi  na  brak  dobrych krajowych  producentów . I tak są  w  ofercie  produkty  m in. TRUTEK , FISCHER , SOUDAL , SIMPSON , GUNNEBO , …..      

               /Marian Dąbrowski/